Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt łódzkiej restauracji Bawełna. Oferuje możliwość zamówienia gotowych dań w słoikach. Są to zarówno dania obiadowe, zupy do podgrzania, konfitury, soki, jak i przetwory mięsne. Tworzone na podstawie wysokiej jakości składników, dania zamówione w Wekowni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Żurek z białą kiełbasą i boczkiem

Podobnie jak barszcz czerwony, żurek z białą kiełbasą i boczkiem to jedna z tradycyjnych polskich zup. Pojawia się na stole w prawie każdym domu. Jednakże ugotowanie żurku wymaga czasu, który nie zawsze jest dostępny. Dlatego też żurek można zamówić w restauracji Bawełna, z której działa projekt Wekownia.
Wekownia to doskonały wybór dla wszystkich osób, które nie mają czasu gotować, a pragną zjeść zdrowe dania zaciszu swojego domu. Choć firma ta działa od niedawna, już zdobyła rzeszę wiernych fanów, którzy z chęcią składają tam swoje zamówienia. W ofercie jest zarówno żurek z białą kiełbasą i boczkiem, bigos staropolski, przetwory mięsne, konfitury, jak i liczne dania wegańskie.
Jak zatem można łatwo zauważyć, w Wekowni każdy może zamówić coś dla siebie. Zachętą do tego są ceny, które od początku działalności tej firmy pozostają na bardzo rozsądnym poziomie. Zamówienia dostarczane są w wyznaczonym terminie. Wekownia jest zatem doskonałym wyborem dla każdego mieszkańca Łodzi i okolic tego miasta.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Każdy, kto choć raz spróbował gotowych dań, jakie produkuje firma Jawo, staje się naszym stałym Klientem. Nic w tym dziwnego - oferowane przez nas mrożonki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości...