Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt łódzkiej restauracji Bawełna. Oferuje możliwość zamówienia gotowych dań w słoikach. Są to zarówno dania obiadowe, zupy do podgrzania, konfitury, soki, jak i przetwory mięsne. Tworzone na podstawie wysokiej jakości składników, dania zamówione w Wekowni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gotowe dania obiadowe w słoikach

Brak pomysłu na obiad? A może brak czasu na gotowanie? Sklep Wekownia ma na to idealne rozwiązanie, a są nim gotowe dania obiadowe w słoikach. Mogą być serwowane właśnie w ramach popołudniowego posiłku spożywanego bezpośrednio w domu, ale z uwagi na to, że wszystkie występują w poręcznych słoikach, równie dobrze można zabrać je ze sobą na uczelnię, do pracy, do szkoły albo nawet w dłuższą podróż.
Dzięki temu można będzie cieszyć się świetnym smakiem bigosu albo doskonałymi wartościami kremu pomidorowego nawet podczas górskiej wyprawy lub na pikniku na łące. Wekownia gwarantuje, że jej gotowe dania obiadowe w słoikach w każdym miejscu na świecie smakują tak samo dobrze!
Ponadto smaczne i zdrowe słoiki można kupić nie tylko dla siebie, lecz również sprezentować je bliskim. Wystarczy zdecydować się na gotowy zestaw różnych gotowych dań w słoikach albo np. duet składający się z dwóch wybranych potraw. Smaczne upominki świetnie sprawdzą się też w roli oryginalnego prezentu dla pracowników lub klientów.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Każdy, kto choć raz spróbował gotowych dań, jakie produkuje firma Jawo, staje się naszym stałym Klientem. Nic w tym dziwnego - oferowane przez nas mrożonki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości...