Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt łódzkiej restauracji Bawełna. Oferuje możliwość zamówienia gotowych dań w słoikach. Są to zarówno dania obiadowe, zupy do podgrzania, konfitury, soki, jak i przetwory mięsne. Tworzone na podstawie wysokiej jakości składników, dania zamówione w Wekowni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gotowe zupy do podgrzania

Internetowy sklep Wekownia jest tak jakby przedłużeniem gastronomicznego konceptu restauracji Bawełna, która na rynku istnieje już od 2014 roku. Rozwój pandemii zebrał swoje żniwa, ale przyczynił się też do otwarcia wielu nowych biznesów.
Jednym z nich jest właśnie sklep z wekami, który poszerzył bawełnianą działalność. Pozwolił on klientom na pozyskiwanie wyjątkowych gotowych dań w słoikach w sposób zdalny - przy pomocy dosłownie kilku kliknięć myszki!
Sklep dzieli swoją ofertę na klasyczne przetwory i produkty wege. W pierwszej kategorii występują różne zestawy, dania mięsne i smarowidła, ale też - co najważniejsze - gotowe zupy do podgrzania. To one wprost rozkochały w sobie klientów. Wśród nich występują klasyki, takie jak żurek i barszcz, ale jest również całkiem sporo kremów (np. pomidorowy i dyniowy) oraz zupy bardziej nietypowe, czyli chociażby zalewajka z podgrzybkami po łódzku. Dania występują oczywiście w słoikach. Gotowe zupy do pogrzania od Wekowni to pyszna, zdrowa i szybka opcja obiadowa.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Każdy, kto choć raz spróbował gotowych dań, jakie produkuje firma Jawo, staje się naszym stałym Klientem. Nic w tym dziwnego - oferowane przez nas mrożonki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości...