Katalog firm

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, która poświęcona jest pracy Bartosza Wojciechowskiego – fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski ma za sobą wiele lat doświadczeń i co najważniejsze, podczas jego pracy cel jest niezmienny – wydobycie niepowtarzalnego piękna. Można też powiedzieć, że chodzi o wyjątkowe wspomnienia.

Fotobudka

Każda impreza powinna pozostawiać po sobie pamiątki. Najlepszymi zazwyczaj są zdjęcia, które na zawsze będą przypominać każdą cenną chwilę z zabawy. Nie każdy jednak pragnie korzystać z usług profesjonalnego fotografa. Zamiast tego lepszą opcją dla nich jest fotobudka na wesele w Łodzi, jak ta oferowana przez firmę Foto24.com.pl.
Firma ta działa w Łodzi i znana jest z tego, że specjalizuje się w fotografii ślubnej. Zajmuje się także filmowaniem, co zapewnia jej dużą popularność. W związku z natłokiem nowych zleceń na zdjęcia i filmy, w ofercie firmowej pojawiła się fotobudka.
Koszt takiej fotobudki nie jest wysoki, a każdy klient firmy Foto24.com.pl, który zdecyduje się na to rozwiązanie może liczyć na wiele wspaniałych zdjęć z uroczystości. Uroczystość ta może być weselem, ale także urodzinami, imieninami czy jedną z wielu imprez firmowych. Fotobudka zapewnia mnóstwo zabawy dla wszystkich gości i gwarantuje, że zdjęcia będą naprawdę ciekawe. Planując imprezę, warto zatem skorzystać z oferty firmy Foto24.com.pl.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Nasze dzieci to radość i szczęście. Nasze pociechy tak szybko dorastają, okres dzieciństwa jest naprawdę ulotny. Dlatego, jeżeli chcecie na dłużej zatrzymać te magiczne chwile, to zapraszamy do skorzy...