Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt łódzkiej restauracji Bawełna. Oferuje możliwość zamówienia gotowych dań w słoikach. Są to zarówno dania obiadowe, zupy do podgrzania, konfitury, soki, jak i przetwory mięsne. Tworzone na podstawie wysokiej jakości składników, dania zamówione w Wekowni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dania w słoikach

Jeśli szukasz gotowych dań w słoikach, to idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z firmy wekownia.pl. Dzięki temu będziesz miał pewność, że dania w słoikach sklep są pyszne i zdrowe. Można dostać między innymi takie dania jak: barszcz czerwony, krem z buraka, krem z pomidorów, czy zalewajka z podgrzybkami.
Tak duży wybór różnych dań w słoikach daje możliwość znalezienie najlepszej wersji do obiadu. Jest to też bardzo dobra forma dla osób, które są zapracowane i nie mają czasu na gotowanie codziennie obiadów. Również danie w słoiku jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które po prostu nie lubią gotować. Takie danie w słoikach jest bardzo szybkie i łatwe w obsłudze. Nie potrzeba dużej ilości czasu na to, by je przygotować.
Pojemność jednego słoika będzie idealnie pasowała dla dwuosobowej rodziny lub dla jednej osoby, na kilka dni. Dzięki temu można zaoszczędzić na robieniu obiadów codziennie czasu, jak i pieniędzy na nowe produkty. Warto też dodać, że takie danie w słoiku jest wysyłane bardzo szybko, by klient mógł cieszyć się pysznym obiadem.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Każdy, kto choć raz spróbował gotowych dań, jakie produkuje firma Jawo, staje się naszym stałym Klientem. Nic w tym dziwnego - oferowane przez nas mrożonki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości...