Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Nie walcz z depresją lub nerwicą w nieodpowiedni do tego sposób, nie ukrywaj jej ani się nie bagatelizuj samego problemu. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce ci nie tylko zaoferować możliwość leczenia powyższych chorób, lecz jednocześnie dołoży wszelkich oraz niezbędnych starań aby pomóc ci w najbardziej odpowiedni sposób.

Terapia autyzmu

Dla ludzi z autyzmem bardzo ważne jest, aby nie pozostawali sami z chorobą która de facto przeszkadza im w codziennym funkcjonowaniu a nawet odnalezieniu się w otaczającym ich świecie. Oczywiście terapia autyzmu we Wrocławiu organizowana przez Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej już niejeden raz, okazała się ciekawym rozwiązaniem a tym samym metodą na to by leczenie takiej choroby miało uzasadnione do tego podstawy.
Pewnie, że duże znaczenie ma tutaj fakt, iż terapia autyzmu we Wrocławiu to w pełni odpowiednia metoda wspierania osób jakie zmagają się z tego typu i wieloma innymi chorobami. Należy tutaj dodać, iż terapia autyzmu Wrocław ma w założeniu kierować się w stronę stosowania metod behawioralnych, jakie w przypadku psychoterapii maja bardzo duże i szerokie wręcz zastosowanie.
Zdecydujmy się więc na taką terapię, która de facto oferuje nam pełen zakres swoistych możliwości, pozwalających na dużo skuteczniejsze leczenie autyzmu, a przede wszystkim leczenie takiej poważnej choroby.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Centrum Równowaga

Centrum Równowaga to miejsce, w którym każdy uzyska pomoc niezależnie od problemu z jakim się zgłosi. Nasi specjaliści zwracają uwagę na skrywane przez pacjenta aspekty i potrafią dotrzeć do jego głęb...

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią. Ogromne doświadczenie nabyte we współpracy z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach pozwala jej dopasować się do potrzeb indywidualnego klie...