Katalog firm

Studio Firanowe

Jeśli szukają Państwo ciekawego pomysłu na aranżację własnego mieszkania, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Studio Firanowe s.c. W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju produkty do wystroju okien takie jak firany, rolety i inne.

Aranżacje okien

Poszukują Państwo profesjonalnego studia, które specjalizuje się w aranżacji okien? Cenią Państwo doświadczenie i profesjonalizm? Z pewnością zainteresuje Państwa oferta Studia Firanowego z siedzibą w Olsztynie.
Prezentowana firma oferuje fachową i kompleksową aranżację okien dopasowaną do indywidualnych preferencji klienta. W ofercie studia znajdują się również takie usługi jak szycie na zamówienie, upinanie firan, dekorowanie oraz montaż i pomiar. W trosce o najbardziej wymagających klientów nasza firma zapewnia fachowe doradztwo. Oferowany przez Studio Firan asortyment jest bardzo szeroki. Znajdą tutaj Państwo przepiękne firany, oryginalne rolety i żaluzje, niepowtarzalne tkaniny firanowe i wiele innych. W naszej ofercie znajduje się także kolekcja "ITAALISSIMA HOME by Eva Minge". Firma oferuje także możliwość uszycia firan, narzut, poduszek, obrusów na wzór projektu klienta
Projekty oferowane przez studio to wyjątkowe połączenie nowoczesności i elegancji. Dzięki naszej firmie, Państwa okna zyskają blasku! Aranżacje Olsztyn to najlepszy wybór. Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny oraz gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i naszych produktów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Kontakt

Ulica: Polna 1a/21

Kod: 10-686

Miejscowość: Olsztyn

http://www.studiofiranowe.com/

E-mail: studiofiranowe@onet.pl

Tel.: 609-310-993