Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt łódzkiej restauracji Bawełna. Oferuje możliwość zamówienia gotowych dań w słoikach. Są to zarówno dania obiadowe, zupy do podgrzania, konfitury, soki, jak i przetwory mięsne. Tworzone na podstawie wysokiej jakości składników, dania zamówione w Wekowni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Konfitury

Konfitury można znaleźć w niemalże każdej spiżarni w polskim domu. Jednakże ich samodzielne przygotowanie to zadanie tylko dla osób, które mają na to czas i chęci. Jeżeli zatem ktoś woli zamówić świetne konfitury to na pewno powinien sprawdzić ofertę firmy Wekownia.
Wekownia jest częścią działalności restauracji Bawełna, która w trakcie pandemii przeżywała duży kryzys finansowy. Postanowiła zatem ratować swoją działalność przez wysyłkę gotowych dań w słoikach. Zachętą do częstego składania zamówień były zarówno bardzo rozsądne ceny, jak i niezwykle szeroki wybór. Wekownia oferuje bowiem nie tylko konfitury, ale i gotowe dania obiadowe, dania dla dzieci, a także dania wegetariańskie.
Wszystkie te potrawy są gotowane przy użyciu naturalnych składników, które są zamawiane u znanych lokalnych dostawców. Dzięki temu stanowią zdrową alternatywę dla tego, co można znaleźć w sklepach. Sprawia to, że Wekownia to doskonały wybór dla wszystkich osób, które są spragnione dobrze przygotowanych konfitur.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Każdy, kto choć raz spróbował gotowych dań, jakie produkuje firma Jawo, staje się naszym stałym Klientem. Nic w tym dziwnego - oferowane przez nas mrożonki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości...