Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią. Ogromne doświadczenie nabyte we współpracy z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach pozwala jej dopasować się do potrzeb indywidualnego klienta, zawsze obsługując go na najwyższym poziomie i podchodząc do jego problemów w sposób indywidualny i osobisty.

Psychoterapia

Ewa Czernik to profesjonalistka w dziedzinie psychologii i psychoterapii. W działaniu ze swoimi klientami kieruje się swoim profesjonalizmem, który zdobyła nie tylko za pośrednictwem licznej ilości szkoleń, ale też - a może przede wszystkim - we współpracy z bardzo licznym gronem klientów, a zatem podczas praktykowania swojego zawodu.
Z uwagi na ten fakt to psychoterapeuta Łódź, który realnie stara się pomóc osobom zainteresowanym jej usługom osiągnąć zamierzony cel. Swoją ofertę kieruje do wszystkich tych, którzy zmagają się z trudnym okresem w swoim życiu i mają świadomość tego, że ciężko będzie im sobie z nim poradzić na własną rękę. W czasie długich lat swojej pracy Ewa Czernik zdążyła już radzić sobie ze stanami nerwicy, depresji czy lęku, pracując zarówno z pojedynczymi osobami, jak i z parami.
Co ważne, kobieta nie podchodzi do swojego zawodu jako do pracy i możliwości zarobku, a raczej jak do możliwości rozmowy i pomagania drugiej osobie. Sprawia to, że do każdego podchodzi indywidualnie i z sercem.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie walcz z depresją lub nerwicą w nieodpowiedni do tego sposób, nie ukrywaj jej ani się nie bagatelizuj samego problemu. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce ci nie tylko zaoferować możliwoś...

Centrum Równowaga

Centrum Równowaga to miejsce, w którym każdy uzyska pomoc niezależnie od problemu z jakim się zgłosi. Nasi specjaliści zwracają uwagę na skrywane przez pacjenta aspekty i potrafią dotrzeć do jego głęb...