Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią. Ogromne doświadczenie nabyte we współpracy z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach pozwala jej dopasować się do potrzeb indywidualnego klienta, zawsze obsługując go na najwyższym poziomie i podchodząc do jego problemów w sposób indywidualny i osobisty.

Psychoterapia

Ewa Czernik to profesjonalistka w dziedzinie psychologii i psychoterapii. W działaniu ze swoimi klientami kieruje się swoim profesjonalizmem, który zdobyła nie tylko za pośrednictwem licznej ilości szkoleń, ale też - a może przede wszystkim - we współpracy z bardzo licznym gronem klientów, a zatem podczas praktykowania swojego zawodu.
Z uwagi na ten fakt to psychoterapeuta Łódź, który realnie stara się pomóc osobom zainteresowanym jej usługom osiągnąć zamierzony cel. Swoją ofertę kieruje do wszystkich tych, którzy zmagają się z trudnym okresem w swoim życiu i mają świadomość tego, że ciężko będzie im sobie z nim poradzić na własną rękę. W czasie długich lat swojej pracy Ewa Czernik zdążyła już radzić sobie ze stanami nerwicy, depresji czy lęku, pracując zarówno z pojedynczymi osobami, jak i z parami.
Co ważne, kobieta nie podchodzi do swojego zawodu jako do pracy i możliwości zarobku, a raczej jak do możliwości rozmowy i pomagania drugiej osobie. Sprawia to, że do każdego podchodzi indywidualnie i z sercem.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie walcz z depresją lub nerwicą w nieodpowiedni do tego sposób, nie ukrywaj jej ani się nie bagatelizuj samego problemu. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce ci nie tylko zaoferować możliwoś...

Centrum psychoterapii Harmonia

Na ofertę Centrum Psychoterapii Harmonia składa się kompleksowa pomoc osobom uzależnionym, ale nie tylko. Wsparcie znajdzie tu ponadto każdy, kto ma problem z kontrolowaniem złości, nie radzi sobie ze...