Katalog firm

Sowa

Firma Eko Sowa prowadzi swoją działalność od jedenastu lat. W jej ofercie znajdują się instalacje ogrzewania oraz pompy ciepła i piece. Zajmuje się także świadczeniem usług dotyczących klimatyzacji, wentylacji, dociepleń metodą wdmuchiwania oraz rozprowadzaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych. W sprzedaży posiada odkurzacze centralne.

System wentylacji

Nasza firma działa na rynku od wielu lat, posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, aby móc zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Głównym obszarem naszej działalności jest wentylacja Łódź, zajmujemy się też montażem ogrzewana grzejnikowego, podłogowego, rekuperacji, kotłowni na piece itp.
Możemy doradzić również w kwestii pompy ciepła czy kolektorów słonecznych. Zależy nam na środowisku naturalnym, dlatego proponujemy Państwu rozwiązania, które nie tylko są oszczędne, ale również chronią środowisko, co jest dodatkowym atutem. Wiemy, że wiele osób podziela nasz punkt widzenia i także chce żyć bardziej ekologicznie.
Wszystkie instalacje wykonujemy bardzo dokładnie, dbamy o każdy szczegół, aby mogły służyć przez wiele lat, bardzo długo oraz niezawodnie. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju współprace, można się z nami kontaktować telefonicznie bądź mailowo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, swoją działalność prowadzimy na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima to firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem Twojego domu w sprzęt, który zmieni go w inteligentny dom. W ofercie Elektro Klima są: - instalacja klimatyzacji, - wentylacje, - odku...