Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt łódzkiej restauracji Bawełna. Oferuje możliwość zamówienia gotowych dań w słoikach. Są to zarówno dania obiadowe, zupy do podgrzania, konfitury, soki, jak i przetwory mięsne. Tworzone na podstawie wysokiej jakości składników, dania zamówione w Wekowni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Smarowidło z fasoli

Wekownia to twórca wyjątkowych weków, czyli gotowych dań przygotowywanych w słoikach. Często stanowią one koło ratunkowe dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, którym tęskno do prawdziwego domowego jedzenia, a które jednocześnie nie mają czasu lub ochoty na samodzielne wykonywanie różnych smakowitości.
Wekownia przychodzi z pomocą! Powstała ona w trakcie pandemii, w ramach uzupełnienia dla restauracji i kilku innych lokali, jednakże klientom tak bardzo przypadła ona do gustu, że istnieje do dziś i nie wygląda na to, by miało się to jakkolwiek zmienić!
Ważnym punktem w ofercie Wekowni są na pewno gotowe dania wegańskie i wegetariańskie, a wśród nich - rewelacyjne smarowidło z fasoli. Warzywna pasta przypomina klasyczny smalec, ale nim nie jest. To prawdziwy bestseller, który przekona do siebie zarówno wegetarianów, jak i mięsożerców. Danie sprzedawane jest w słoiku o gramaturze 190 g. Rewelacyjnie sprawdza się soli na zwykłych kanapkach, jak i w różnego rodzaju potrawach, a nawet i na słodko!

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Każdy, kto choć raz spróbował gotowych dań, jakie produkuje firma Jawo, staje się naszym stałym Klientem. Nic w tym dziwnego - oferowane przez nas mrożonki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości...