Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt łódzkiej restauracji Bawełna. Oferuje możliwość zamówienia gotowych dań w słoikach. Są to zarówno dania obiadowe, zupy do podgrzania, konfitury, soki, jak i przetwory mięsne. Tworzone na podstawie wysokiej jakości składników, dania zamówione w Wekowni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gotowe dania dla dzieci

Firma Wekownia oferuje swoim klientom smaczne przetwory oraz wysokiej jakości gotowe dania w słoikach. Na stronie internetowej wekownia.pl można zamówić wszystkie produkty aktualnie sprzedawane przez firmę, w tym także gotowe dania dla dzieci.
Szukając pomysłu na szybki obiad dla dziecka można wybrać na przykład popularne klopsiki z indyka w sosie pomidorowym, czy aromatyczny mus jabłkowo-dyniowy. Wszystkie proponowane przez firmę Wekownia produkty są szczelnie zamknięte i przygotowane z wyselekcjonowanych oraz wartościowych produktów, tak aby, jak najlepiej zaspokoić gusta małych smakoszy. Chcąc wygodnie zamówić gotowe dania dla dzieci, warto założyć konto klienta w sklepie wekownia.pl, a żeby otrzymywać regularne powiadomienia o dostępności wybranych produktów, można zapisać się do firmowego newslettera.
Ponadto na stronie wekownia.pl znajduje się zakładka Okazje, gdzie umieszczono szczegółowe informacje o dostępnych promocjach, bestsellerach oraz nowościach. Natomiast w zakładce Blog opublikowano ciekawe wpisy tematyczne wraz z praktycznymi przepisami na ciekawe potrawy.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Każdy, kto choć raz spróbował gotowych dań, jakie produkuje firma Jawo, staje się naszym stałym Klientem. Nic w tym dziwnego - oferowane przez nas mrożonki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości...