Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt łódzkiej restauracji Bawełna. Oferuje możliwość zamówienia gotowych dań w słoikach. Są to zarówno dania obiadowe, zupy do podgrzania, konfitury, soki, jak i przetwory mięsne. Tworzone na podstawie wysokiej jakości składników, dania zamówione w Wekowni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gotowe dania wegetariańskie

Brak ci czasu na przygotowywanie zdrowych potraw? A może szukasz opcji, które pozwolą ci unikać fast-foodów w trakcie zabieganych dni? W takim razie już teraz sprawdź ofertę Wekowni i zobacz, jak zróżnicowane gotowe dania możesz znaleźć wśród jej propozycji.
Nie są to tylko i wyłącznie opcje mięsne, choć i takie tutaj znajdziesz. Jeżeli tego mięsa w ogóle nie jadasz, śmiało możesz popatrzeć od razu na gotowe dania wegetariańskie. Oczywiście sprzedawane i dostarczane w szczelnie zamkniętych i wygodnych słoikach.
Wszystkie gotowe dania wegetariańskie przygotowywane są z samych naturalnych i dobrych dla ciała produktów. Nie mają ani konserwantów, ani innych zbędnych dodatków. Stanowią wartościowe uzupełnienie diety z uwagi na wysoką zawartość różnych składników odżywczych, a przy okazji potrafią okazać się istną ucztą dla podniebienia ze względu na walory smakowe. Wśród gotowych dań wegetariańskich Wekowni przewijają się m.in. dżemy, warzywne pasty, kremy, zupy, ale też i soki czy nawet całe zestawy różnych smakołyków.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Każdy, kto choć raz spróbował gotowych dań, jakie produkuje firma Jawo, staje się naszym stałym Klientem. Nic w tym dziwnego - oferowane przez nas mrożonki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości...