Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe to firma zajmująca się budową i konserwacją obiektów sportowych, boisk oraz placów zabaw. Jesteśmy producentem sztucznej trawy Juta Grass posiadającej wszystkie niezbędne atesty. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w montażu nawierzchni ze sztucznej trawy. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Maty przerostowe na plac zabaw

Przy budowie placu zabaw ważne jest, aby zapewnić, że dzieci będą miały miejsce, aby bawić się beztrosko i przez długi czas. Dlatego też do takich zleceń najlepiej jest zatrudnić firmę jaką jest PBS, czyli Polskie Budownictwo Sportowe. Z całą ofertą firmy zapoznasz się wchodząc na stronę https://www.boiskaikorty.pl/maty-przerostowe.
Firma ta oferuje między innymi maty przerostowe na plac zabaw, które świetnie spełniają się jako nawierzchnia na tego typu obiekty. Do ich głównych zalet na pewno należy zaliczyć odporność na zniszczenie i warunki atmosferyczne, co z kolei gwarantuje, że plac będzie używany przez długi czas bez potrzeby konserwacji.
Wszyscy klienci firmy PBS mogą liczyć na profesjonalną poradę, a także szybki i terminowy montaż zakupionych nawierzchni. Maty przerostowe na plac zabaw położone przez pracowników tej firmy będą także podlegały ich serwisowaniu. Firma PBS dba bowiem o swoich klientów i stawia ich zadowolenie ze świadczonych usług na pierwszym miejscu. Jeżeli zatem ktoś pragnie zlecić położenie nawierzchni na place zabaw to korzystanie z oferty Polskiego Budownictwa Sportowego jest doskonałą decyzją.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835