Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe to firma zajmująca się budową i konserwacją obiektów sportowych, boisk oraz placów zabaw. Jesteśmy producentem sztucznej trawy Juta Grass posiadającej wszystkie niezbędne atesty. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w montażu nawierzchni ze sztucznej trawy. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Sztuczna trawa na plac zabaw

Place zabaw z założenia powinny być dostępne do użytku przez wiele długich lat. Jednakże z biegiem czasu ich wygląd prezentuje się coraz gorzej, zwłaszcza gdy nieodpowiednie materiały zostaną użyte przy budowie całego obiektu.
Wiadomo, że sztuczna trawa na plac zabaw to zatem jeden z najlepszych wyborów. Poleca ją firma PBS, czyli Polskie Budownictwo Sportowe, cieszące się wieloma latami pracy na rynku polskim. Firma ta buduje nie tylko place zabaw, ale i obiekty sportowe. Przy sporcie nietrudno o kontuzje, zatem jakość wykonania nawierzchni boiska jest niezwykle istotna.
Korzystając z usług firmy PBS zawsze ma się pewność, że dany plac zabaw będzie odpowiednio zbudowany. Sztuczna trawa na plac zabaw położona przez tę firmę wytrzyma w stanie niezmienionym przez wiele lat. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek uszkodzenia, firma zajmie się ich naprawą przez tak długo, jak trwa gwarancja jakiej udziela. PBS zawsze uczciwie traktuje swoich klientów i dzięki temu cieszy się nieprzerwaną popularnością od wielu lat.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835