Katalog firm

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, która poświęcona jest pracy Bartosza Wojciechowskiego – fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski ma za sobą wiele lat doświadczeń i co najważniejsze, podczas jego pracy cel jest niezmienny – wydobycie niepowtarzalnego piękna. Można też powiedzieć, że chodzi o wyjątkowe wspomnienia.

Fotograf ślubny

Jestem doświadczonym fotografem, który od lat uwiecznia niepowtarzalne momenty. Posiadam nie tylko odpowiedniej jakości sprzęt i doświadczenie. Fotografia jest również moją pasją i potrafię bardzo zaangażować się w zrobienie dobrego zdjęcia. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.
W firmie foto24.com.pl pracuje doświadczony i kreatywny fotograf ślubny Foto24 z Łodzi. Specjalizuję się w fotografii ślubnej. Od lat upamiętniam na zdjęciach dzień, w którym dwie osoby postanowiły być ze sobą na zawsze. Uwieczniam emocje, których jest bardzo wiele w tym wyjątkowym dniu: łzy, radość, szczęście, miłość czy pożądanie. To wszystko widać na moich zdjęciach i dzięki temu powstaje wyjątkowa pamiątka ślubna, która sprawia przyjemność nawet po latach.
Jeśli potrzebny jest Ci fotograf ślubny, to zapoznaj się z moją ofertą. Skontaktuj się ze mną i pozwól mi stworzyć dla Was niezapomnianą pamiątkę. Pozwól mi uchwycić Wasze emocje w tym wyjątkowym dniu oraz zrobić wyjątkowe zdjęcia, które będziesz później oglądać z przyjemnością. Zapraszam do kontaktu i osobistego poznania mojej skromnej osoby.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Nasze dzieci to radość i szczęście. Nasze pociechy tak szybko dorastają, okres dzieciństwa jest naprawdę ulotny. Dlatego, jeżeli chcecie na dłużej zatrzymać te magiczne chwile, to zapraszamy do skorzy...