Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe to firma zajmująca się budową i konserwacją obiektów sportowych, boisk oraz placów zabaw. Jesteśmy producentem sztucznej trawy Juta Grass posiadającej wszystkie niezbędne atesty. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w montażu nawierzchni ze sztucznej trawy. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Budowa kortów tenisowych

Wiadomo, iż budowa kortów tenisowych należy do dosyć dużych inwestycji, zatem warto jest zadbać o jej profesjonalne zrealizowanie. Polskie Budownictwo Sportowe (PBS) jest firmą, która specjalizuje się między innymi w budowie kortów tenisowych, a także wielu innych obiektów sportowych tego typu.
PBS ma długie doświadczenie w swojej branży. Branża ta jest bardzo wymagająca, ponieważ wszystkie obiekty sportowe muszą być budowane z myślą o najwyższej jakości. Dzięki temu są bezpieczne dla wszystkich osób, które korzystają z nich na przestrzeni wielu lat.
Budowa kortów tenisowych to dla PBS jedno z najczęściej przyjmowanych zleceń. PBS zajmuje się bowiem dystrybucją sztucznej trawy, które doskonale sprawdza się na kortach. Juta grass od PBS znalazła swoje zastosowanie w wielu punktach na mapie polskiej i pozostaje w świetnym stanie nawet po latach od jej położenia. Pracownicy firmy PBS wykonują swoje zlecenia precyzyjne i solidnie, a ich usługi są rozsądnie wycenione. Jest to zatem firma, z której oferty warto korzystać.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835