Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe to firma zajmująca się budową i konserwacją obiektów sportowych, boisk oraz placów zabaw. Jesteśmy producentem sztucznej trawy Juta Grass posiadającej wszystkie niezbędne atesty. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w montażu nawierzchni ze sztucznej trawy. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Nawierzchnia na kort tenisowy

Kort tenisowy to miejsce, które stale zyskuje na popularności. Jest to miejsce dla zawodowych graczy jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygotuję z tenisem. Oprócz sprzętu, który powinien być najwyższej jakości ważne jest również bezpieczeństwo, które zapewnia nawierzchnia na kort tenisowy.
Firma PBS Juta Grass specjalizuje się właśnie w tego typu pracach. W swojej ofercie proponuje klientom trawę tenisową, która idealnie sprawdza się jako wieloletnia nawierzchnia. Dzięki swojej trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne może posłużyć nawet kilkanaście lat. Trawy stosowane do owej nawierzchni kortów tenisowych sprawdzą się przy każdym poziomie gry - od wyczynowego po amatorski. Trawy składają się ze specjalnych włókiem, monofilowych i fibrylowanych, które sięgają od 10 do 15mm.
Oprócz sztucznych traw wykorzystywane są również takie tworzywa jak: mączka ceglana oraz nawierzchnie akrylowe. Przy mączce ceglanej wielką zaletą jest naturalne odbicie i mniejsze obciążenie stawów gracza.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835