Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe to firma zajmująca się budową i konserwacją obiektów sportowych, boisk oraz placów zabaw. Jesteśmy producentem sztucznej trawy Juta Grass posiadającej wszystkie niezbędne atesty. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w montażu nawierzchni ze sztucznej trawy. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Produkcja sztucznej trawy

PBS Polskie Budownictwo Sportowe z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w produkcji sztucznej trawy. Buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Realizuje zarówno prywatne inwestycje, jak i zamówienia publiczne. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, zapewnia fachowe doradztwo i kompleksową obsługę.
Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która służy pomocą na każdym etapie realizacji inwestycji. Zajmuje się projektowaniem obiektów sportowych i placów zabaw, a następnie ich budową, montażem nawierzchni i konserwacją. PBS Polskie Budownictwo Sportowe oferuje szeroki wybór nawierzchni. Jako producent sztucznej trawy proponuje wysokiej jakości produkt, odporny na zmiany temperatury, wilgoć, promienie słoneczne i uszkodzenia mechaniczne.
Sztuczna trawa Juta Grass sprawdza się nie tylko jako pokrycie kortów tenisowych i boisk, ale także fragmentów obejść czy ogrodów. Oferta firmy obejmuje również nawierzchnie poliuretanowe, podkłady amortyzujące, maty przerostowe na place zabaw i systemy podbudowy.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835