Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe to firma zajmująca się budową i konserwacją obiektów sportowych, boisk oraz placów zabaw. Jesteśmy producentem sztucznej trawy Juta Grass posiadającej wszystkie niezbędne atesty. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w montażu nawierzchni ze sztucznej trawy. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Budowa placów zabaw

Zarówno budowa placów zabaw, jak i budowa boisk lub kortów tenisowych wymaga dobrej znajomości budownictwa sportowego. Dlatego idealnym wyborem przy tego typu inwestycjach jest PBS. Ta polska firma ma ogromne doświadczenie przy takich realizacjach i bez problemu zajmie się budową na zlecenie swoich klientów.
Gdy chodzi o place zabaw, PBS oferuje wysokiej jakości elementy, z których tworzone są instalacje. Posiadają wszelkie atesty jakości, co potwierdza, że są bezpiecznym wyborem na plac zabaw. PBS zajmie się także nawierzchnią, która musi działać jako amortyzator w przypadku upadku lub kontuzji dziecka. Dlatego zazwyczaj przy tego typu inwestycjach, PBS poleca sztuczną trawę lub maty przerostowe. Pracownicy tej firmy profesjonalnie położą i zainstalują wszystkie elementy na które składa się plac zabaw.
Praca na pewno będzie wykonana w wyznaczonym terminie i gotowa do odbioru. W razie jakichkolwiek problemów technicznych, PBS zajmie się pracami serwisowymi przez cały czas trwania gwarancji. To firma na wysokim poziomie.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835