Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe to firma zajmująca się budową i konserwacją obiektów sportowych, boisk oraz placów zabaw. Jesteśmy producentem sztucznej trawy Juta Grass posiadającej wszystkie niezbędne atesty. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w montażu nawierzchni ze sztucznej trawy. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Sztuczna trawa na boisko

Dobrze zaprojektowane i zbudowane boisko może być dostępne przez lata i to bez konieczności jego konserwacji. Ważna przede wszystkim jest jego nawierzchnia, która jest najbardziej podatna na zniszczenie. Najlepsza sztuczna trawa na boisko to rozwiązanie, które firma PBS najczęściej proponuje swoim klientom.
PBS to Polskie Budownictwo Sportowe, czyli firma z Warszawy, która znana jest z budowy obiektów sportowych i placów zabaw. Swoim klientom oferuje doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej nawierzchni. Sztuczna trawa na boisko dostępna w ofercie tej firmy to przede wszystkim juta grass. Ten rodzaj sztucznej trawy charakteryzuje się trwałością, która zapewnia, że boisko będzie bezpieczne do użycia przez lata.
Firma PBS gwarantuje pomoc na wyznaczony okres po wykonaniu całego zlecenia. Gwarancja ta zapewnia, że w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń nawierzchni, pracownicy firmy szybko przeprowadzą prace serwisowe. Jest to więc firma, która podchodzi uczciwie do swoich klientów i oferuje im dobre warunki współpracy.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835