Katalog firm

StarkLAB

Etykiety, projekty graficzne i druki do opakowań to jedne z wielu produktów i usług oferowanych przez polską, łódzką firmę StarkLab. Poza produktami etykietowanymi znaleźć można również banderole, owijki, saszetki czy etykiety termokurczliwe, samoprzylepne lub peel off. Druki, przygotowanie ich i projekty należą do świadczonych usług firmy.

Obkurczanie etykiet

Usługi, które są oferowane przez StarkLab wykonywane są na najwyższym poziomie z pełnym profesjonalizmem. Jedną z nich jest obkurczanie etykiet, które wykonuje się na wielu opakowaniach i produktach, ponieważ folia używana do tego zabiegu jest możliwa do spersonalizowania.
Jest to sposób w który uzyskać można niesamowity efekt idealnego dopasowania i przylegania etykiety do powierzchni opakowania jednocześnie zachowując przy tym estetyczny i atrakcyjny wygląd całokształtu. Obkurczanie odbywa przy dzięki innowacyjnym technikom na przykład przy życiu gorącej pary. Zapewnia to najwyższa jakość wykonania pracy, precyzja i idealnie równomierne położenie bez marszczeń i odkształceń na produkcie.
Stosując taką technikę nałożenie etykiet jest bezproblemowe i nie ma znaczenia kształt, rozmiar czy materiał. Firma stosująca swoje wieloletnie metody i wykorzystująca ogromne zasoby wiedzy na ten temat, gwarantuje swoim klientom zadowolenie z nabytych produktów jak i kompleksowych usług w zakresie etykietowania.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799