Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe to firma zajmująca się budową i konserwacją obiektów sportowych, boisk oraz placów zabaw. Jesteśmy producentem sztucznej trawy Juta Grass posiadającej wszystkie niezbędne atesty. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w montażu nawierzchni ze sztucznej trawy. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Konserwacja boisk

Po wielu latach ciągłego użytkowania, każde boisko ostatecznie czeka konserwacja. Jest to zarówno sposób na poprawę wyglądu obiektu, jak i zapewnienie, że jest to bezpieczny teren do uprawiania różnego rodzaju sportów.
Konserwacja boisk to jedna z usług, jakie często wykonuje warszawska firma Polskie Budownictwo Sportowe (PBS). Zajmuje się ona także budową obiektów sportowych, ale ich konserwacja boisk jest istotnym elementem oferty tej firmy. Na potrzeby swoich klientów, PBS szybko wykona konserwację każdego boiska. Specjalizacją firmy są przede wszystkim boiska wielofunkcyjne. Nawierzchnie jakie kładzie PBS są wysokiej jakości, co gwarantuje ich trwałość. Po wykonanej konserwacji każde boisko lub inny obiekt sportowy może liczyć na wiele lat bezproblemowego działania.
PBS oferuje korzystne ceny, które nie wykraczają ponad normy na rynku. Wszystkie zlecenia wykonuje profesjonalnie i dokładnie, a w razie problemów gwarantuje pomoc. Jest to zatem świetna firma, gdy chodzi o konserwację boisk różnego rodzaju.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835