Katalog firm

Polskie Budownictwo Sportowe

PBS Polskie Budownictwo Sportowe to firma zajmująca się budową i konserwacją obiektów sportowych, boisk oraz placów zabaw. Jesteśmy producentem sztucznej trawy Juta Grass posiadającej wszystkie niezbędne atesty. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w montażu nawierzchni ze sztucznej trawy. Gwarantujemy wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Budowa obiektów sportowych

W Warszawie i okolicach nie brakuje nowych inwestycji związanych z budową obiektów sportowych. Jest to zadanie między innymi dla firmy jaką jest Polskie Budownictwo Sportowe. Firma ta, znana zazwyczaj pod skrótem PBS, oferuje swoim klientom szeroki wybór nawierzchni na różnego rodzaju obiekty sportowe. Są to boiska wielofunkcyjne, korty tenisowe, jak i place zabaw. Z całą ofertą firmy zapoznasz się na stronie https://www.boiskaikorty.pl/budowa-boisk-pilkarskich.
Budowa obiektów sportowych wymaga użycia materiałów odpowiednio wysokiej jakości, dlatego też firma PBS zapewnia sprzedaż tylko najlepszych nawierzchni, w tym sztucznej trawy i mat przerostowych. Wybór zależy od samego klienta, jednakże pracownicy PBS służą poradą i starają się zapewnić, że klient kupi najlepszy produkt.
Montaż wykonuje doświadczona ekipa, która zawsze solidnie i sumiennie realizuje wszystkie zlecenia. Jeżeli po realizacji pojawią się jakiekolwiek problemy z daną nawierzchnią, PBS uznaje to za podstawę do reklamacji i zajmie się naprawą. Jest to zatem firma, która zawsze stawia dobro klienta na pierwszym miejscu.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 37/58

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.boiskaikorty.pl/

E-mail: biuro@boiskaikorty.pl

Tel.: 608856835