Katalog firm

Aneta Budzińska

Makijaż permanentny to szczególny rodzaj makijażu. Nic nie może tu być przypadkowe. By był udany, potrzeba zaangażowania, doświadczenia i szczególnej pasji. Aneta Budzińska to profesjonalistka, która do każdego klienta podchodzi indywidualnie. To umiejętności poświadczone licznymi nagrodami i certyfikatami przede wszystkim z zakresu makijażu permanentnego.

Trwały makijaż

Podążanie za pięknem to szczególna troska o siebie i swoje otoczenie. Zabiegi kosmetyczne pozwalają nie tylko podkreślić swoją naturalną urodę, ale również podnieść samoocenę i poprawić samopoczucie. Makijaż permanentny wykonany przez wykwalifikowaną linergistkę idealnie dopasowuje się do naturalnej urody klientki, ujmuje lat i dopełnia naturalne piękno, a przykładowe prace można zobaczyć na stronie https://anetabudzinska.pl/makijaz-permanentny/.
Nie sprawia wrażenia przerysowania, a po zabiegu każdy czuje się swobodnie i komfortowo. Gabinet kosmetyczny Makeup 4ever ma w swojej ofercie trwały makijaż brwi, ust, kreski permanentne, usuwanie makijażu i tatuażu permanentnego, mikropigmentacja skóry głowy oraz wszystkie klasyczne zabiegi estetyczne i kosmetyczne. Wykonuje je osoba o wyjątkowych kwalifikacjach i certyfikatach, prawdziwa pasjonatka i trener makijażu permanentnego.
Swoją pasje wykonuje z pełnym zaangażowaniem, a każdy zabieg z indywidualnym podejściem. Nic nie dzieje się tutaj przypadkowo. Każda skóra ma swoje predyspozycje, które określić umie tylko prawdziwy znawca dziedziny, jaką jest makijaż permanentny.

Kontakt

Ulica: Żwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Laserowa depilacja cieszy się coraz większą popularnością. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie będziecie mogli poddać się takiemu zabiegowi, to zapraszamy do nas. Depilatorium ma dla swoich klientów unikal...

EsteticaNova

Klinika medycyny estetycznej EsteticaNova znajduje się w Łodzi. Dysponuje szeroką ofertą zabiegów na ciało i twarz pozwalających w delikatny sposób poprawić urodę. Zaliczają się do nich między innymi...