Katalog firm

Aneta Budzińska

Makijaż permanentny to szczególny rodzaj makijażu. Nic nie może tu być przypadkowe. By był udany, potrzeba zaangażowania, doświadczenia i szczególnej pasji. Aneta Budzińska to profesjonalistka, która do każdego klienta podchodzi indywidualnie. To umiejętności poświadczone licznymi nagrodami i certyfikatami przede wszystkim z zakresu makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny ust

Wyjątkowość makijażu permanentnego polega na wydobyciu naturalnego piękna. By jednak tak się stało, zabieg musi być wykonany przez odpowiednio wykwalifikowaną osobę, która swoją pracę traktuje z pasją i pełnym zaangażowaniem. Linergistka z prawdziwym powołaniem to najważniejsza zaleta gabinetu kosmetycznego Makeup 4ever. To również trener makijażu permanentnego i II vicemistrzyni TOP PMU - Grand Master.
Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, ponieważ tylko w ten sposób, można uzyskać najbardziej pożądany, a zarazem naturalny, efekt. Oferta gabinetu obejmuje makijaż permanentny Łódź, a w szczególności brwi i ust, kreski permanentne, usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego oraz mikropigmentacja skóry głowy. Oprócz tych zabiegów wykonuje się tutaj również klasyczne zabiegi estetyczne i kosmetyczne. Makijaż permanentny wykonać można kilkoma metodami.
Nie wszystkie nadają się do każdego rodzaju skóry. Tylko doświadczony kosmetolog potrafi to stwierdzić i dostosować rodzaj zabiegu indywidualnie do klienta. W takich kwestiach nie może być przypadku.

Kontakt

Ulica: Żwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Laserowa depilacja cieszy się coraz większą popularnością. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie będziecie mogli poddać się takiemu zabiegowi, to zapraszamy do nas. Depilatorium ma dla swoich klientów unikal...

EsteticaNova

Klinika medycyny estetycznej EsteticaNova znajduje się w Łodzi. Dysponuje szeroką ofertą zabiegów na ciało i twarz pozwalających w delikatny sposób poprawić urodę. Zaliczają się do nich między innymi...