Katalog firm

Elektro Klima

Elektro Klima to firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem Twojego domu w sprzęt, który zmieni go w inteligentny dom. W ofercie Elektro Klima są: - instalacja klimatyzacji, - wentylacje, - odkurzacze centralne, - systemy alarmowe, p. pożarowe, - TV cyfrowa i satelitarna, - domofony/videodomofony, - siłowniki do bram, - instalacje elektryczne i monitoring.

Klimatyzacja

Usługa Elektro-klima.com zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla inteligentnych domów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie branżowe oraz wyspecjalizowaną kadrę pracowników, dzięki czemu realizowane przez nas zlecenia niosą za sobą pełne zadowolenie u klientów. Zajmuje nas głównie klimatyzacja pomieszczeń na szeroką skalę. Nasze produkty stworzone są z wysokiej jakości materiałów, dlatego są niezawodne i bardzo wytrzymałe. Poza tym są one dostępne w bardzo przystępnych cenach.
Dostarczamy do domów klimatyzatory, wentylatory, ale też siłowniki do bram, czy też systemy alarmowe. Dzięki nam mieszkanie w domu jest dużo przyjemniejsze i bardziej komfortowe, dlatego warto na nas polegać w każdym momencie. Cechuje nas profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta oraz terminowa realizacja zamówień. Na życzenia klientów dostarczamy również telewizję cyfrową, domofony, czy też zajmujemy się montażem monitoringu. Naszym atutem jest bardzo bogata oferta oraz profesjonalne usługi na wysokim poziomie.
Więcej informacji dotyczących wyboru klimatyzatora do wielkości budynku, a także wiadomości dotyczące montażu można znaleźć na stronie http://elektro-klima.com/w/Klimatyzacje/.

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753


Podobne firmy

Sowa

Firma Eko Sowa prowadzi swoją działalność od jedenastu lat. W jej ofercie znajdują się instalacje ogrzewania oraz pompy ciepła i piece. Zajmuje się także świadczeniem usług dotyczących klimatyzacji, w...