Katalog firm

Meble Brzeziński

Wydawać by się mogło, że era mebli z duszą przeminęła dziesiątki lat temu i pozostaje nam korzystać już tylko z tych, wyprodukowanych taśmowo. Dzięki takim ludziom, jak Andrzej Brzeziński, spotkać można, a co lepsze, zrealizować zamówienie na niepowtarzalny mebel z litego drewna. Galerię gotowych prac pana Andrzeja obejrzeć można na jego stronie http://www.mebleskierdy.dei.pl/.

Meble nowoczesne

Pracownia stolarska Meble Brzeziński, istniejąca na rynku już od 1989 roku, daje klientom zainteresowanym zakupem mebli usługi związane z ich stworzeniem. Firma tworzy meble Legionowo od absolutnych podstaw, dopasowując je w pełni do indywidualnych potrzeb danego klienta - nie tylko jeśli chodzi o wymiary, ogólnie pojęty wygląd i gabaryty, ale też jeżeli chodzi o materiały, z których zostaną wykonane. Dowolność wyboru oraz elastyczność usług, jak również potężne zaplecze maszyn umożliwiających dopasowanie się do potrzeb indywiduów to jednak nie jedyne zalety tej pracowni. Tym, czym bowiem zdobyła ona zaufanie niezliczonej ilości klientów jest oczywiście jakość wykonania tychże mebli, ugruntowana olbrzymim doświadczeniem w branży. Właśnie dlatego skorzystanie z jej usług to strzał w dziesiątkę - firma spełnia wszystkie życzenia każdego klienta, dbając o to, by był w pełni usatysfakcjonowany efektem końcowym. A to najlepsza rekomendacja świadczonych przez nią na terenie Polski (i nie tylko) usług.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

MS Meble

Jeśli szukasz wyjątkowych mebli, które będą doskonale dopasowane do każdego pokoju, to z pewnością nie będą to meble gotowe. Firma MS Meble oferuje wysokiej jakości meble na zamówienie klientów, które...