Katalog firm

Sleep Art

Chcesz wyglądać pięknie nawet podczas relaksu w zacisznym wnętrzu domu? W Sleep Art oferujemy ubrania, w których wygoda łączy się ze znakomitą prezencją. Wybór produktów takich jak piżamy, szlafroki, tudzież koszule nocne jest bardzo duży. Słowem- każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie!

Szlafrok kimono długi

W każdym naszym długim szlafroku o kroju kimono poczujesz się jak prawdziwa niezależna bogini, która doskonale wie, czego chce od życia i czego oczekuje od swojej garderoby. Noś się tak, jak lubisz, niezależnie od pory dnia czy nocy.
Nasze szlafroki są wyrazem najwyższej jakości ubrań, perfekcyjnie dopracowanych projektów designerskich i wyszukanego podejścia do mody i współczesnych trendów. Nigdy nie powielamy tego, co zostało już stworzone. Każdy szlafrok kimono długi, który trafia do naszego asortymentu Sleep Art, jest unikatem jedynym w swoim rodzaju, który tobie samej da szansę poczuć się wytwornie i wyjątkowo.
Zachwyć się wygodą, bezpiecznymi dla skóry materiałami i niezwykłym designem naszych ubrań. Przebieraj w rozmaitych eleganckich kolorach, niejednolitych fakturach i motywach, które skojarzysz z dzieł znanych artystów (głównie malarzy). Zobacz, jak to jest zasypiać i spać w naprawdę komfortowych warunkach. Bielizna nocna ma znaczenie. Z nami zdołasz idealnie ją dla siebie wybrać.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://sleepart.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333