Katalog firm

Carpet Lab

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, ile jest wzorów dywanów podłogowych albo z jakich materiałów są wykonane? Carpet Lab to stowarzyszenie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno wedle gustu jak i pieniędzy którymi aktualnie dysponuje. Sklep z dywanami ma ogromną gamę produktów. Wachlarz możliwości jakie oferuje znajdzie uznanie nawet u najbardziej wymagającego klienta.

Dywan dla dzieci

Dywan dla dziecka znajdziesz w sklepie firmowym Carpet Lab. Wybierz kolorowy dywan dla dzieci z motywem jeży, pingwina lub innego zwierzątka. Spośród wielu modeli znajdziesz dywany dziecięce prostokątne, okrągłe, a także z wyciętym wzorem np. pluszowego misia lub dzikiego niedźwiedzia, wieloryba itp.
Każdy dywan do dziecięcego pokoju możesz dopasować zależnie od wieku Twojej pociechy, a także kierując się jego zdrowotnymi predyspozycjami. Jeżeli dziecko jest wrażliwe na alergeny kurzowe, możesz zdecydować się na mały dywanik z krótkim włosiem, dzięki czemu łatwo utrzymasz dywan w czystości. Natomiast dla dzieci wolnych od alergii wziewnej wybierz dywan puszysty i z długim włosiem. Dopasuj dywan do wystroju pokoju swojego dziecka.
Możesz wziąć pod uwagę gamę kolorystyczną panującą w pokoju. Dopasuj kolor dywanu z kolekcji dla dzieci w kolorze zbliżonym do koloru ścian albo koloru zasłon czy też okleiny na meblach lub wybierz kolor dywanu kontrastujący z pozostałymi barwami. Stwórz dziecku miły kącik do zabawy, w którym będzie mogło usiąść na ciepłym dywanie oddzielającym jego pupę od zimnej podłogi. Połóż miękki dywanik przy łóżku dziecka, aby mogło, szykując się do spania (i rano wstając z łóżka), stąpać po dywanie bosymi stopami. Zadbaj o komfort swojego dziecka, kup dywan dla dzieci z oferty sklepu superdywany.pl.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727