Katalog firm

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton oraz włókninę meltblown. Zatrudniamy wielu fachowców, którzy do każdego z klientów podchodzą w sposób indywidualny. Pełną ofertę naszej firmy oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie https://www.fibeco.pl/.

Producent włókniny

Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości włókniny. W naszej ofercie znaleźć można wysokogatunkową włókninę meltbown. Naszą firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją, którzy rozumieją jak produkować wysokiej jakości włókninę, tak by spełnić wszystkie potrzeby klienta.
Fibeco nieustannie dba o rozwój swoich pracowników, tak by spełnić wszystkie wymagania klientów. Głównym celem naszej firmy jest osiągnięcie zadowolenia wszystkich klientów. Ta główna idea przyświeca nam przez wiele lat i stanowi dla nas wyznacznik, w którym kierunku mamy iść jako przedsiębiorstwo. Do wszystkich klientów podchodzimy w sposób indywidualny.
Jako producent włókniny już od długich lat budujemy wśród klientów wizerunek godnego i zaufanego producenta tekstyliów. W pierwszej kolejności stawiamy na jakość oraz nieustanną kontrolę procesu produkcji, a także na bardzo szybką realizację zamówień, uczciwość oraz niezawodność. Nieustannie poprawiamy nasz park maszynowy, mając w głowie świadomość, że produkt który oferujemy klientom ma bezpośredni wpływ na środowisko.

Kontakt

Ulica: Brukowa 10

Kod: 91-341

Miejscowość: Łódź

https://www.fibeco.pl/

E-mail: fibeco@fibeco.pl

Tel.: 500336458


Podobne firmy

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje...