Katalog firm

Metalic Laser

Jeżeli interesuje Cię najwyższa jakość i stawiasz na działania biznesowe skierowane do osób, które pomogą Ci uzyskać większe przychody w firmie, z pewnością chcesz skorzystać z fachowej wiedzy i najlepszych usług zaufanych firm. Dla firmy Metalic Laser liczy się zadowolenie klienta. Zajrzyj na: https://www.metaliclaser.pl/

Laserowe cięcie stali

Firma Metalic Laser oferuje profesjonalne cięcie laserowe stali Łódź, aluminium, miedzi, i mosiądzu. Świadczymy usługi na terenie Łodzi i okolic, z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi. Zapewniamy szybką realizację usług. W sposób indywidualny podchodzimy do każdego zlecenia, wiedząc jak ważna jest precyzja podczas cięcia laserem.
Obróbka materiałów w naszej firmie odbywa się za pośrednictwem nowoczesnego lasera, co daje możliwość wykonywania profesjonalnych cięć nawet na małej powierzchni. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Dla usprawnienia wycinania używamy też gazów procesowych - głównie azotu i argonu.
Laserowe cięcie stali w naszej firmie daje możliwość obróbki różnego rodzaju materiałów - w zależności od oczekiwań klienta. Do tych najczęściej obrabianych zaliczamy m.in. miedź, stal nierdzewną i aluminium. Tniemy również blachy z zastosowaniem wiązki lasera, co daje możliwość wykonywania obróbek blach polerowanych i szlifowanych. W naszej ofercie znajduje się też usługa cięcia szkła i tworzyw sztucznych, w tym głównie pleksi.

Kontakt

Ulica: Tuszyńska 66B

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

www: https://www.metaliclaser.pl/

E-mail: metaliclaser@gmail.com

Tel.: 513176760