Katalog firm

Sowa

Firma Eko Sowa prowadzi swoją działalność od jedenastu lat. W jej ofercie znajdują się instalacje ogrzewania oraz pompy ciepła i piece. Zajmuje się także świadczeniem usług dotyczących klimatyzacji, wentylacji, dociepleń metodą wdmuchiwania oraz rozprowadzaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych. W sprzedaży posiada odkurzacze centralne.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Pośród kompleksowej oferty firmy Eko - Sowa znajduje się usługa budowy instalacji wodno-kanalizacyjnej. Obejmuje ona: rozprowadzenie ciepłej i zimnej wody oraz zagwarantowanie cyrkulacji ciepłej wody użytkowej wewnątrz budynku, a także poprowadzenie rur transportujących ścieki na zewnątrz budynku. Dowiedz się więcej na stronie http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/instalacje-wodno-kanalizacyjne/.
Wykonanie prawidłowo funkcjonującej instalacji wodno-kanalizacyjnej nie jest sprawą prostą, a zależy od niej komfort użytkowników gospodarstwa domowego. Montaż i projekt tej instalacji wymaga doświadczenia, wiedzy i praktycznych umiejętności. Jak rozpoznać czy tego typu konstrukcja została właściwe zrobiona? Instalacje wodno-kanalizacyjne nie powinny przysparzać problemów takich jak: zatykanie się rur, hałasy dobiegające z instalacji czy też wydzielanie przez nią nieprzyjemnych zapachów.
Nasza firma ma za sobą wiele, skutecznie wykonanych instalacji gwarantujących wydajny transport wody. Jakość produktów jakich używamy oraz wiedza dotycząca prawidłowego montażu zapewnia niezawodność tworzonych przez nas instalacji przez długie lata korzystania.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima to firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem Twojego domu w sprzęt, który zmieni go w inteligentny dom. W ofercie Elektro Klima są: - instalacja klimatyzacji, - wentylacje, - odku...