Katalog firm

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, która poświęcona jest pracy Bartosza Wojciechowskiego – fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski ma za sobą wiele lat doświadczeń i co najważniejsze, podczas jego pracy cel jest niezmienny – wydobycie niepowtarzalnego piękna. Można też powiedzieć, że chodzi o wyjątkowe wspomnienia.

Zdjęcia ślubne

Planując swój ślub należy pamiętać o wielu rzeczach. Jednakże jedną z tych, które niewątpliwie są wśród najważniejszych jest wynajęcie fotografa, który uwieczni najpiękniejsze chwile z dnia zaślubin. Wiadomo, iż sesja zdjęciowa to bowiem główna pamiątka z tego wyjątkowego dnia, do której wraca się przez wiele lat.
Fotograf prowadzący firmę Foto24.com.pl już od lat oferuje swoje usługi dla par młodych. W swojej karierze wykonał dziesiątki zdjęć ślubnych, które do dzisiaj zdobią albumy rodzinne wśród osób mieszkających w Łodzi i okolicach. Miasto to jest bowiem centrum działalności tej firmy.
Choć fotografów ślubnych w Polsce nie brakuje, firma Foto24.com.pl na pewno zapewnia swoim klientom jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert. Jej usługi są bowiem rozsądnie wycenione, a cała współpraca przebiega w pełni profesjonalnej atmosferze. Zdjęcia ślubne są gotowe na czas i nigdy nie należy się obawiać jakichkolwiek opóźnień. Jeżeli zatem ktoś pragnie wynająć naprawdę dobrego fotografa na swój ślub w Łodzi, to firma Foto24.com.pl jest najlepszym wyborem.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Nasze dzieci to radość i szczęście. Nasze pociechy tak szybko dorastają, okres dzieciństwa jest naprawdę ulotny. Dlatego, jeżeli chcecie na dłużej zatrzymać te magiczne chwile, to zapraszamy do skorzy...