Katalog firm

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, która poświęcona jest pracy Bartosza Wojciechowskiego – fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski ma za sobą wiele lat doświadczeń i co najważniejsze, podczas jego pracy cel jest niezmienny – wydobycie niepowtarzalnego piękna. Można też powiedzieć, że chodzi o wyjątkowe wspomnienia.

Fotograf

Fotografia to dobry sposób na to, aby uchwycić wiele niezapomnianych momentów życiowych. Nic więc dziwnego że na każdym weselu i innych ważnych uroczystościach zawsze robione są liczne zdjęcia. Profesjonalny zakład fotograficzny Łódź Foto24.com.pl gwarantuje, że zdjęcia ślubne będą wykonane profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dla fotografa z tej firmy bowiem satysfakcja klienta jest absolutną podstawą dla jego codziennej pracy.
Jest to osoba, którą fascynowała fotografia już od wielu lat. Ma zatem dużo pasji do swojej pracy. Oprócz tego firma Foto24.com.pl ma dostęp do świetnego sprzętu, który zapewnia, że wszystkie fotografie będą wysokiej jakości.
Firma Foto24.com.pl oferuje swoje usługi przede wszystkim dla klientów z Łodzi oraz okolic. Większość zleceń dotyczy fotografii ślubnej, choć inne także są często realizowane. Rozsądne ceny za świadczone usługi, a także ich terminowe i profesjonalne wykonanie sprawiają, że każdy klient Foto24.com.pl z chęcią poleca tę firmę dalej.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Nasze dzieci to radość i szczęście. Nasze pociechy tak szybko dorastają, okres dzieciństwa jest naprawdę ulotny. Dlatego, jeżeli chcecie na dłużej zatrzymać te magiczne chwile, to zapraszamy do skorzy...