Katalog firm

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, która poświęcona jest pracy Bartosza Wojciechowskiego – fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski ma za sobą wiele lat doświadczeń i co najważniejsze, podczas jego pracy cel jest niezmienny – wydobycie niepowtarzalnego piękna. Można też powiedzieć, że chodzi o wyjątkowe wspomnienia.

Sesje ślubne

Dlaczego jedne zdjęcia są ładne a inne wyjątkowe? Może dlatego, że niektóre z nich rodzą się z prawdziwej pasji? Utrwalanie za pomocą zdjęć ważnych chwili niesie ze sobą pracę prawdziwych profesjonalistów, którzy sięgają po nietuzinkowe rozwiązania, aby każda fotografia ślubna była jedyna w swoim rodzaju. Takie zdjęcia wykonuje dla ciebie studio foto24.com.pl Z całą ofertą firmy zapoznasz się na stronie https://www.foto24.com.pl/.
Czy tutaj dzieje się coś przypadkowo? Zdarza się i tak. Prawdziwy specjalista od zdjęć potrafi utrwalić to, co niecodzienne i czego zazwyczaj nie zauważamy w chaosie dnia. Dlatego każde zdjęcie to niezwykła niespodzianka.
Fotografia ślubna to także sięganie po niekonwencjonalne rozwiązania. Nie ogranicza nas czas ani miejsce. Naszym celem jest stworzenie foto albumu, który będzie nie tylko pamiątką, ale także zapisem wyjątkowego zdarzenia o znamionach niezwykłego działa sztuki. Dzieje się tak dlatego, ponieważ fotografowanie traktujemy nie tylko jako sposób na zarabianie, ale przede wszystkim samorealizację w tej szczególnej dziedzinie sztuki, jaką właśnie jest fotografia. A to zawsze widać na zdjęciach.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Nasze dzieci to radość i szczęście. Nasze pociechy tak szybko dorastają, okres dzieciństwa jest naprawdę ulotny. Dlatego, jeżeli chcecie na dłużej zatrzymać te magiczne chwile, to zapraszamy do skorzy...