Katalog firm

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, która poświęcona jest pracy Bartosza Wojciechowskiego – fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski ma za sobą wiele lat doświadczeń i co najważniejsze, podczas jego pracy cel jest niezmienny – wydobycie niepowtarzalnego piękna. Można też powiedzieć, że chodzi o wyjątkowe wspomnienia.

Filmowanie

Filmowanie imprez okolicznościowych jest nieodłącznym i nadal pożadanym elementem wesel. Dzięki temu mamy możliwość wrócenia do pięknych chwil i nierzadko pojawia się uśmiech z sytuacji, których na weselu się nie zauważyło. Usługa zawarta w ofercie firmy Foto24 jest postrzegana, jako późniejsza pamiątka, ruch którego nie dostrzeże się na zdjęciach. Jak wiadomo, nadal filmowanie Łódź stanowi świetną pamiątkę dla każdego.
Filmowanie chwil na weselach pozwala uchwucić to, czego często nie jest zauważalne w trakcie imprezy, i doskonale każdy wie dlaczego. Dzięki filmom można zachować historię pięknej miłości, gesty, emocje i zabawne chwile. Usługa filmowania obejmuje wiele aspektów w tym ważnym dniu, od reportażu przedślubnego, przygotowań po celemonię ślubną i najlepszą zabawę weselną w zyciu młodych, zakochanych w sobie ludzi. Dodatkowa atrakcja przy skorzystaniu z tej usługi jest fotobudka Photo24.
Dzięki niej chwile i emocje na imprezie stają się jeszcze bardziej zapamiętywane. Wraz z nietuzinkowymi przebraniami, goście zyskują zabawne zdjęcia i momenty uchwycone kamerą podczas przygotowywania do owych zdjęć.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Nasze dzieci to radość i szczęście. Nasze pociechy tak szybko dorastają, okres dzieciństwa jest naprawdę ulotny. Dlatego, jeżeli chcecie na dłużej zatrzymać te magiczne chwile, to zapraszamy do skorzy...