Katalog firm

StarkLAB

Etykiety, projekty graficzne i druki do opakowań to jedne z wielu produktów i usług oferowanych przez polską, łódzką firmę StarkLab. Poza produktami etykietowanymi znaleźć można również banderole, owijki, saszetki czy etykiety termokurczliwe, samoprzylepne lub peel off. Druki, przygotowanie ich i projekty należą do świadczonych usług firmy.

Etykiety termokurczliwe

Spośród wielu etykiet i innych produktów oferowanych przez firmę StarkLab najpopularniejszymi i naczęściej używanymi są etykiety termokurczliwe. Wykorzystywane najczęściej jako zabezpieczenia - plomby - niektórych opakować ale również jako łączenie kilku produktów w jeden, tak zwane multipaki promocyjne lub prezentowe.
Najczęściej spotkać je można przy łączeniu kosmetyków, płynów czy artykułów spożywczych. Termokurczliwe etykiety to wyprodukowany pod odpowiedni wymiar rękaw z folii PRT lub PVC o ukierunkowanym wyglądzie. Po okryciu nimi produktu i odpowiedniemu zgrzaniu gorącą parą, folia obkurcza się w odpowiednim umiejscowieniu dopasowując się idealnie do kształtu produktu.
Zastosowanie powyższych etykiet znajduje odzwierciedlenie w dekoracyjnej funkcji etykiet, promocyjnej podczas pakowania multipak a także ochronnej, przez wszelkimi uszkodzeniami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu etykietowania i produkcji, firma stawia na najwyższą jakość swoich produktów jak i usług.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799