Katalog firm

Carpet Lab

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, ile jest wzorów dywanów podłogowych albo z jakich materiałów są wykonane? Carpet Lab to stowarzyszenie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno wedle gustu jak i pieniędzy którymi aktualnie dysponuje. Sklep z dywanami ma ogromną gamę produktów. Wachlarz możliwości jakie oferuje znajdzie uznanie nawet u najbardziej wymagającego klienta.

Dywan orientalny

Siłą stylu orientalnego jest jego nieoczywistość. Firma Carpet Labs zachęca natomiast do stosowania właśnie tych nietypowych rozwiązań architektonicznych i zabawy wnętrzami, polegającej na dobieraniu do nich wykładzin i dywanów.
Klienci dokonują zakupu bezpośrednio w sklepie internetowym, a gdyby tylko wybrany produkt na stronie był niedostępny, mogą zaznaczyć, że są nim zainteresowani, a zostanie on zamówiony bezpośrednio u procenta i wyprodukowany najczęściej w przeciągu maksymalnie dwóch tygodni.
Dlaczego jednak dywan orientalny? Choćby z powodu jego wysokiej wartości, wynikającej z tego, że niemalże każdy jego egzemplarz wykonywany jest ręcznie, co sprawia, że staje się produktem wyjątkowym, którego nie da się w stu procentach odtworzyć. Dywany orientalne wyselekcjonowane przez Carpet Labs, pochodzące od specjalizujących się w nich marek, są dywanami wykonywanymi z najszlachetniejszych włókien - m.in. jedwabiu i wełny. Nie da się jednak ukryć, że najbardziej zachwycający jest ich wygląd. Orientalne wzory podkreślą stylowość każdego wnętrza.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727