Katalog firm

StarkLAB

Etykiety, projekty graficzne i druki do opakowań to jedne z wielu produktów i usług oferowanych przez polską, łódzką firmę StarkLab. Poza produktami etykietowanymi znaleźć można również banderole, owijki, saszetki czy etykiety termokurczliwe, samoprzylepne lub peel off. Druki, przygotowanie ich i projekty należą do świadczonych usług firmy.

Etykiety shrink sleeve

W ofercie firmy StarkLab oprócz tradycyjnych etykiet samoprzylepnych znaleźć można etykiety shrink sleeve, które produkowane są z folii PVC lub PET oraz drukowane dwoma metodami: technologią fleksograficzną lub cyfrową. Są to nowatorskie i niezwykle trwałe oznakowania produktów lub opakowań, które nadają oryginalny i efektowny wygląd.
Ich zaletą jest fakt, iż są bardzo elastyczne przez co idealnie dopasowują się do kształtu produktu, na które sa nanoszone. Niestraszne sa im nierówności i nieregularne kształty. Etykiety shrink sleeve są świetną alternatywą dla zwykłych etykiet samoprzylepnych i doskonale sprawdzają się w miejscach ciężko dostępnych tradycyjnym oznakowaniom papierowym.
Zastosowanie shrink sleeve najczęściej znajdują w postaci zabezpieczającej np. plomby, dekoracyjnej przy oznakowaniu całości lub fragmentu opakowania a także łączącej kilka opakowań np. promocyjnych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, firma oferuje klientom pomoc przy wdrożeniu technologii sleeve od projektu po próbne nakłady.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799