Katalog firm

Carpet Lab

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, ile jest wzorów dywanów podłogowych albo z jakich materiałów są wykonane? Carpet Lab to stowarzyszenie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno wedle gustu jak i pieniędzy którymi aktualnie dysponuje. Sklep z dywanami ma ogromną gamę produktów. Wachlarz możliwości jakie oferuje znajdzie uznanie nawet u najbardziej wymagającego klienta.

Dywan pomarańczowy

Połóż na swojej podłodze dywan w ciepłym kolorze. Firma Carpel Lab ma do zaoferowania dywan pomarańczowy gładki i puszysty. Znajdziesz tu również dywan w tej ciepłej barwie z motywem geometrycznym, ajurwedyjskim, w kwiaty i inne.
Dzięki różnorodności wzorów dopasujesz pomarańczowy dywan do wielu stylów, nie tylko do retro, w którym kolor pomarańczowy jest obowiązkowym. Świetnie taki dywan odnajdzie się także w innych stylach wnętrzarskich. Na przykład do stylu skandynawskiego wybierz dywan pomarańczowy z frędzlami, pleciony, w pasy, zygzaki lub gładki, a do japandi mały z przystrzyżonym włosiem. Pomarańczowy dywan z długim włosem to propozycja dla wszystkich lubiących otaczać się puszystością nie tylko w sypialni. Przejrzyj ofertę z dywanami w odcieniach pomarańczy i wybierz ten, który najbardziej do Ciebie przemawia, w którego otoczeniu będziesz czuć się dobrze.
Bez względu na strukturę dywanu, jaką wybierzesz, po każdym z nich możesz stąpać boso, gdyż dla stóp to bardzo dobry sposób do odpoczynku po wielogodzinnej pracy. Połóż dywan pomarańczowy w swoim pokoju i chłoń jego ciepły kolor wzrokiem i skórą, trzymając na nim bose stopy.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727