Katalog firm

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje nowoczesną technologię druku sublimacyjnego transferowego. Wykonuje zlecenia według wzorów własnych lub klienta.

Druk cyfrowy na tkaninach

Cyfrowe drukowanie na tkaninach to proces bardzo złożony, który jednocześnie wymaga zastosowania odpowiednich technologii. Niemniej owa warstwa technologiczna jest czymś zupełnie innym od "warstwy dekoracyjnej". Tutaj liczy się przede wszystkim pomysłowość, ale też uporządkowana stylistyka.
Skąd zatem można czerpać inspiracje przy tego typu projektach? Obecnie druk cyfrowy na tkaninach może być realizowany zarówno w oparciu o gotowe projekty wykonawcy (a takich jest naprawdę sporo) lub też rozwiązania dostarczane przez klientów. Ważne jest, by określone wzornictwo nie burzyło ustaleń dotyczących praw autorskich. Reszta to już tylko kwestia odpowiedniej inspiracji.
Firma Adamex realizuje usługę drukowania na tkaninach z wykorzystaniem własnych projektów graficznych lub też projektów dostarczanych przez klientów. Co więcej, specjaliści z tej firmy mogą doradzić w kwestiach technicznych dotyczących wybranego projektu. Pomoc ta może być realizowana na wiele różnych sposób. Dzięki temu druk cyfrowy na tkaninach będzie prezentował się nadzwyczaj profesjonalnie.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...