Katalog firm

Carpet Lab

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, ile jest wzorów dywanów podłogowych albo z jakich materiałów są wykonane? Carpet Lab to stowarzyszenie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno wedle gustu jak i pieniędzy którymi aktualnie dysponuje. Sklep z dywanami ma ogromną gamę produktów. Wachlarz możliwości jakie oferuje znajdzie uznanie nawet u najbardziej wymagającego klienta.

Dywan do łazienki

Z nami zamienisz swoją łazienkę w prawdziwe SPA. Dbamy o to, by każde wnętrze zostało urządzone ze smakiem i z dbałością o detale. Zasługujesz na to, by również w łazience czuć się komfortowo i przyjemnie. Wszystko to zapewnią odpowiednie dodatki, którymi ją udekorujesz.
W naszym sklepie internetowym Carpet Lab znajdzie idealny dywan do łazienki. Dlaczego właśnie nasz produkt? Ponieważ gwarantujemy Ci, że spełni on wszelkie Twoje wymagania. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę wzorów i kolorów, dostępną w wielu różnych rozmiarach. Z powodzeniem dopasujesz je do każdego wnętrza i każdego stylu. Przykładamy ogromną wagę do jakości materiałów. Stawiamy również na naturalne surowce, takie jak bawełna i wełna.
Dbamy o staranność wykonania i niepowtarzalność każdego dywanu, tkając je ręcznie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów i spełniamy je wszystkie. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim nas obdarzają i z przyjemnością dostarczamy im nasze wyjątkowe produkty. Nasze dywany ozdabiają już tysiące łazienek.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727