Katalog firm

Carpet Lab

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, ile jest wzorów dywanów podłogowych albo z jakich materiałów są wykonane? Carpet Lab to stowarzyszenie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno wedle gustu jak i pieniędzy którymi aktualnie dysponuje. Sklep z dywanami ma ogromną gamę produktów. Wachlarz możliwości jakie oferuje znajdzie uznanie nawet u najbardziej wymagającego klienta.

Dywan w stylu boho

Styl boho od wielu lat wzbudza ogromne wrażenie, niezależnie od tego gdzie go można spotkać. Jest ciekawy, rzuca się w oko, a jego połączenia zaskakują i pozytywnie nastrajają. Polega on w szczególności na połączeniu wydawać by się mogło niepasujących do siebie materiałów czy wzorów, jednak nic bardziej mylnego.
W boho stawia się na swobodę, fantazję i różnorodność, przy zachowaniu wygody i stylu. Ten styl to idealne połączenie klasy i rozmaitości. Styl boho to przede wszystkim tkaniny i to te pełne kolorów i dekoracyjnych kunsztów. Jednym z najlepszych przykładów jest dywan w stylu boho, pochodzący z firmy Carpet Lab, który jest hitem wśród dywanów. Na stronie www.superdywany.pl znajdziemy różne wzory, w zaskakujących, dobrych cenach, cieszące się super opiniami wśród kupujących.
Styl boho pasuje niemal do każdego wnętrza, jednak tak czy owak firma Carpet Lab oferuje również doradztwo w pomocy doboru odpowiedniego dywany, pasującego do architektury wnętrza, którą dywan ma uświetnić. Dywan w stylu boho to coś budzącego podziw.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727