Katalog firm

Sleep Art

Chcesz wyglądać pięknie nawet podczas relaksu w zacisznym wnętrzu domu? W Sleep Art oferujemy ubrania, w których wygoda łączy się ze znakomitą prezencją. Wybór produktów takich jak piżamy, szlafroki, tudzież koszule nocne jest bardzo duży. Słowem- każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie!

Szlafrok damski długi z kapturem

Firma Sleep Art to polska marka wyjątkowej bielizny nocnej, która wyróżnia się spośród innych rynkowych produktów swoim niepowtarzalnym wyglądem i artystycznym charakterem.
Jednym z wielu produktów oferowanych przez markę Sleep Art jest szlafrok damski długi z kapturem. Szlafrok jest bardzo ważnym elementem kobiecej garderoby. Jest nie tylko praktyczną częścią garderoby, ale również dodaje elegancji.
Szlafrok damski długi z kapturem pozwala na ogrzanie zarówno ciała, jak i głowy. Dzięki nadrukom znanych dzieł sztuki na materiałach, z których szyta jest ta wyjątkowa bielizna, szlafroki zyskują estetyczny, niespotykany i wyjątkowy charakter.
Szlafrok damski długi z kapturem jest bardzo praktyczną częścią bielizny, nadaje się zarówno do domu, jak i na wyjazdy, zajmując przy tym niewiele miejsca w torbie czy walizce. Taki element garderoby pozwala na stylowy wygląd bez względu na moment wizyty niespodziewanych gości, do ogrzania się po kąpieli czy też o poranku, a dzięki kapturowi ogrzanie głowy i świeżo umytych włosów jest wyjątkowo przyjemne.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://sleepart.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333