Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią. Ogromne doświadczenie nabyte we współpracy z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach pozwala jej dopasować się do potrzeb indywidualnego klienta, zawsze obsługując go na najwyższym poziomie i podchodząc do jego problemów w sposób indywidualny i osobisty.

Leczenie depresji

Ewa Czernik specjalizuje się w profesjonalnej psychoterapii. To kompleksowa pomoc w leczeniu nawet najcięższych przypadków depresji, lęków, nerwic, czy też chorób otępiennych. Z wsparcie specjalisty mogą skorzystać nie tylko osoby dotknięte chorobą, ale również ich najbliżsi. Leczenie depresji Łódź - bogate doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji są gwarancją widocznych postępów w relatywnie krótkim czasie. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie.
Metody terapii dobierane są na podstawie stopnia zaangażowania choroby. Każda osoba wymaga osobnego planu psychoterapii. W leczeniu stosowane są wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody. W gabinecie panuje spokojna i komfortowa atmosfera, która sprzyja otworzeniu się oraz podjęcie współpracy z specjalistą.
Przeprowadzane są nie tylko psychoterapie indywidualne, ale również grupowe, czy też dla par. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z konsultacji. Na wizycie zostanie oceniony stan pacjenta. Psycholog udzieli podstawowych informacji oraz odpowie na każde pytanie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie walcz z depresją lub nerwicą w nieodpowiedni do tego sposób, nie ukrywaj jej ani się nie bagatelizuj samego problemu. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce ci nie tylko zaoferować możliwoś...

Centrum psychoterapii Harmonia

Na ofertę Centrum Psychoterapii Harmonia składa się kompleksowa pomoc osobom uzależnionym, ale nie tylko. Wsparcie znajdzie tu ponadto każdy, kto ma problem z kontrolowaniem złości, nie radzi sobie ze...