Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią. Ogromne doświadczenie nabyte we współpracy z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach pozwala jej dopasować się do potrzeb indywidualnego klienta, zawsze obsługując go na najwyższym poziomie i podchodząc do jego problemów w sposób indywidualny i osobisty.

Leczenie depresji

Ewa Czernik specjalizuje się w profesjonalnej psychoterapii. To kompleksowa pomoc w leczeniu nawet najcięższych przypadków depresji, lęków, nerwic, czy też chorób otępiennych. Z wsparcie specjalisty mogą skorzystać nie tylko osoby dotknięte chorobą, ale również ich najbliżsi. Leczenie depresji Łódź - bogate doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji są gwarancją widocznych postępów w relatywnie krótkim czasie. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie.
Metody terapii dobierane są na podstawie stopnia zaangażowania choroby. Każda osoba wymaga osobnego planu psychoterapii. W leczeniu stosowane są wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody. W gabinecie panuje spokojna i komfortowa atmosfera, która sprzyja otworzeniu się oraz podjęcie współpracy z specjalistą.
Przeprowadzane są nie tylko psychoterapie indywidualne, ale również grupowe, czy też dla par. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z konsultacji. Na wizycie zostanie oceniony stan pacjenta. Psycholog udzieli podstawowych informacji oraz odpowie na każde pytanie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Centrum Równowaga

Centrum Równowaga to miejsce, w którym każdy uzyska pomoc niezależnie od problemu z jakim się zgłosi. Nasi specjaliści zwracają uwagę na skrywane przez pacjenta aspekty i potrafią dotrzeć do jego głęb...

Instytut Terapii ITPB

Nie walcz z depresją lub nerwicą w nieodpowiedni do tego sposób, nie ukrywaj jej ani się nie bagatelizuj samego problemu. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce ci nie tylko zaoferować możliwoś...