Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią. Ogromne doświadczenie nabyte we współpracy z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach pozwala jej dopasować się do potrzeb indywidualnego klienta, zawsze obsługując go na najwyższym poziomie i podchodząc do jego problemów w sposób indywidualny i osobisty.

Terapia par

Bardzo wiele związków przechodzi trudny co do tego okres, niejednokrotnie na przeszkodzie stoi brak umiejętnego wysłuchania jednej ze stron, w kontekście tego co ma do powiedzenia. Oczywiście samodzielnie rozwiązywanie problemów czy sporów, w większości przypadków nie przynosi zamierzonego efektu, dlatego w takiej jak i wielu innych sytuacjach zastosowanie niemal zawsze sprawdza terapia dla par w Łodzi.
Pewnie, że jest prowadzona oraz wraz z doświadczonym psychoterapeutą, który de facto stara się nie tylko znaleźć consensus w adekwatnych co do tego kwestiach, terapia par Łódź ma znacznie większe w tym oraz wielu innych przypadkach wykorzystanie. Nie obawiajmy się zatem podejmować próby ratowania naszego związku, a co najważniejsze zdawajmy sobie sprawę z tego, co umożliwia oraz oferuje psychoterapia w pełnym tego słowa znaczeniu.
Dodatkowo sami przekonajmy się, co pozwala uzyskać terapia dla par w Łodzi oraz z jakiego powodu decyduje się na nią tak bardzo wiele osób, może jest to coś czego w danym momencie potrzebujemy.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie walcz z depresją lub nerwicą w nieodpowiedni do tego sposób, nie ukrywaj jej ani się nie bagatelizuj samego problemu. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce ci nie tylko zaoferować możliwoś...

Centrum psychoterapii Harmonia

Na ofertę Centrum Psychoterapii Harmonia składa się kompleksowa pomoc osobom uzależnionym, ale nie tylko. Wsparcie znajdzie tu ponadto każdy, kto ma problem z kontrolowaniem złości, nie radzi sobie ze...