Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią. Ogromne doświadczenie nabyte we współpracy z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach pozwala jej dopasować się do potrzeb indywidualnego klienta, zawsze obsługując go na najwyższym poziomie i podchodząc do jego problemów w sposób indywidualny i osobisty.

Terapia par

Bardzo wiele związków przechodzi trudny co do tego okres, niejednokrotnie na przeszkodzie stoi brak umiejętnego wysłuchania jednej ze stron, w kontekście tego co ma do powiedzenia. Oczywiście samodzielnie rozwiązywanie problemów czy sporów, w większości przypadków nie przynosi zamierzonego efektu, dlatego w takiej jak i wielu innych sytuacjach zastosowanie niemal zawsze sprawdza terapia dla par w Łodzi.
Pewnie, że jest prowadzona oraz wraz z doświadczonym psychoterapeutą, który de facto stara się nie tylko znaleźć consensus w adekwatnych co do tego kwestiach, terapia par Łódź ma znacznie większe w tym oraz wielu innych przypadkach wykorzystanie. Nie obawiajmy się zatem podejmować próby ratowania naszego związku, a co najważniejsze zdawajmy sobie sprawę z tego, co umożliwia oraz oferuje psychoterapia w pełnym tego słowa znaczeniu.
Dodatkowo sami przekonajmy się, co pozwala uzyskać terapia dla par w Łodzi oraz z jakiego powodu decyduje się na nią tak bardzo wiele osób, może jest to coś czego w danym momencie potrzebujemy.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Centrum Równowaga

Centrum Równowaga to miejsce, w którym każdy uzyska pomoc niezależnie od problemu z jakim się zgłosi. Nasi specjaliści zwracają uwagę na skrywane przez pacjenta aspekty i potrafią dotrzeć do jego głęb...

Instytut Terapii ITPB

Nie walcz z depresją lub nerwicą w nieodpowiedni do tego sposób, nie ukrywaj jej ani się nie bagatelizuj samego problemu. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce ci nie tylko zaoferować możliwoś...