Katalog firm

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje nowoczesną technologię druku sublimacyjnego transferowego. Wykonuje zlecenia według wzorów własnych lub klienta.

Druk na tkaninach

Realizacja druku na tkaninach, prawie zawsze wiąże się z indywidualną wyceną każdego projektu. Wycena ta powinna mieć miejsce przed zrealizowaniem konkretnego zamówienia. Dzięki temu klient może wybrać najkorzystniejszego wykonawcę, a co za tym idzie - zoptymalizować ponoszone przez siebie koszty.
Tu jednak pojawia się problem. Wycena takich projektów jak druk na tkaninach jest bowiem bardzo skomplikowana i zależy od wielu czynników. Dlatego większość firm stawia na precyzyjną konsultację merytoryczną, na podstawie której można określić specyfikę wybranego zamówienia. Wycenę tą wykonuje się najczęściej w oparciu o informacje zawarte w specjalnych formularzach.
Taką politykę stosuje między innymi firma Adamex, która również korzysta z podobnego formularza. Klient jest w nim proszony o dane firmy, dane własne, a także o przekazanie podstawowych informacji na temat realizowanego projektu. Ważne, by zamówienie to zostało możliwie jak najbardziej sprecyzowane. Jeśli informacje te nie będą wystarczające, to konieczne będzie ich dokładniejsze zweryfikowanie.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Teofilów S.A.

Jako producent dzianin firma Teofilów S.A. działa na rynku ponad 50 lat. Dysponuje szeroką ofertą zarówno dzianin gładkich, barwionych, jak i drukowanych cyfrowo, rotacyjnie lub transferowo. Prowadzi...

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...