Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią. Ogromne doświadczenie nabyte we współpracy z wieloma klientami o zróżnicowanych potrzebach pozwala jej dopasować się do potrzeb indywidualnego klienta, zawsze obsługując go na najwyższym poziomie i podchodząc do jego problemów w sposób indywidualny i osobisty.

Psychoterapia indywidualna

Nie dziwi fakt, iż dużo osób ukrywa depresję ewentualnie nerwicę, a nawet nie mówi nikomu o swoim uzależnieniu, najzwyczajniej w świecie tego się wstydzą lub nie wiedzą jak sobie z takimi problemami poradzić. Pewnie, że psychoterapia indywidualna w Łodzi to dla nich nijako szansa oraz możliwość spotkania się z psychoterapeutą a więc osobą, która posiada niezbędne kwalifikacje i predyspozycje by w wielu przypadkach nam pomóc. Szczególnie polecamy usługi Ewy Czernik, której oferta widoczna jest na stronie http://ewaczernik.pl/.
Sama psychoterapia indywidualna to nic innego jak możliwość spokojnego podzielenia się swoim problemem, chęci poszukiwania jego rozwiązania a nawet uzyskania pewnego w tym zakresie wsparcia. Dlatego psychoterapia indywidualna w Łodzi nie tylko znajduje coraz częściej wykorzystanie, lecz przede wszystkim jest rzeczywiście czymś co warto wykorzystać i zastosować.
Dodatkowo niech nie dziwi sytuacja, w której psychoterapia zyskuje na popularności, co zresztą nie powinno stanowić żadnego zaskoczenia, to świetna metoda nie tylko diagnozowania czy leczenia, ale także zrozumienia choroby oraz genezy samego problemu jaki staramy się rozwiązać.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie walcz z depresją lub nerwicą w nieodpowiedni do tego sposób, nie ukrywaj jej ani się nie bagatelizuj samego problemu. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce ci nie tylko zaoferować możliwoś...

Centrum Równowaga

Centrum Równowaga to miejsce, w którym każdy uzyska pomoc niezależnie od problemu z jakim się zgłosi. Nasi specjaliści zwracają uwagę na skrywane przez pacjenta aspekty i potrafią dotrzeć do jego głęb...