Katalog firm

Adamex Druk

Drukarnia i hurtownia tkanin Adamex Druk znajduje się w Łodzi. Zajmuje się drukowaniem wzorów na wykrojach i z metrażu. Drukuje na odzieży, gadżetach sportowych, torbach, obrusach i nie tylko. Stosuje nowoczesną technologię druku sublimacyjnego transferowego. Wykonuje zlecenia według wzorów własnych lub klienta.

Druk sublimacyjny

Zaletą druku sublimacyjnego jest niewątpliwie jego wysoka jakość, która przedkłada się na ostrość i dopracowanie stworzonego w ten sposób nadruku. W wielu opracowaniach wskazuje się, że jego jakość zależy w głównej mierze od zawartości poliestru w barwionym w ten sposób materiale. Skąd bierze się ta zależność?
Wiadomo, że druk sublimacyjny to dość specyficzna metoda barwienia tkanin. Są na nią podatne przede wszystkim włókna poliestrowe, które dzięki specyficznym właściwościom fizykochemicznym, doskonale łączą się z barwnikiem. Oznacza to, że im większa zawartość poliestru w danej tkaninie, tym dany wydruk jest wyraźniejszy. Zaleca się nawet, by metodę tą stosować tylko w przypadku tkanin o zawartości poliestru na poziomie 70 - 80 procent.
Firma Adamex realizuje nadruk sublimacyjny na różnego rodzaju tkaninach, przy czym ich podstawową cechą powinna być duża zawartość poliestru. Dzięki temu realizowane przez tą firmę zlecenia, zawsze stoją na możliwie najwyższym poziomie. A o to właśnie chodzi w tej metodzie wydruku.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to firma mająca wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości materiałów filtrujących stacjonująca w Łodzi. W ofercie firmy znaleźć można włókninę Hot Air Cotton ora...

Teofilów S.A.

Jako producent dzianin firma Teofilów S.A. działa na rynku ponad 50 lat. Dysponuje szeroką ofertą zarówno dzianin gładkich, barwionych, jak i drukowanych cyfrowo, rotacyjnie lub transferowo. Prowadzi...